top of page

Новітнє виробництво

Діяльність ТОВ «НОВОТЕРМ»

спрямована на виконання всіх установлених нормативних документів та направлена на:
 

  • підвищення конкурентоспроможності продукції підприємства на ринках продажу;

  • мінімізацію шкідливого впливу на навколишнє середовище і його постійний контроль;

  • відповідальне ставлення персоналу компанії до якості продукції та охорони навколишнього середовища.

Продукція торгової марки ТОВ «НОВОТЕРМ» відрізняється високою якістю, а широкий асортимент робить нашу продукцію незамінною в будь-якій сфері будівництва і реконструкції будівель і споруд

Процес виробництва

Обладнання технологічної лінії з виробництва мінераловатної продукції є повністю автоматизованим, оснащеним системами контролю і візуалізації. Всі операції, від завантаження сировини до подачі упакованої продукції на склад, виконуються в автоматичному режимі. Підготовлена сировина з гірських порід базальту і доломіту, а також тверде паливо кокс, зі складу зберігання надходять до видаткових бункерів, розташованих на ділянці завантаження сировини. Видаткові бункери оснащені вагодозуючим обладнанням, що дозволяє дозувати вихідні компоненти в строго заданих пропорціях. За допомогою транспортерів зважена сировина надходить у плавильну піч (вагранку), де під впливом високої температури, понад 1500 ° С, плавиться і за допомогою спеціальних лотків подається на установку волокноутворення (центрифугу). Завчасно підготовлений розчин зв'язуючої речовини і модифікуючих добавок рівномірно розпорошується на новоутворені волокна. За допомогою потужного потоку повітря, волокна, зрошені зв'язуючою речовиною, віддуваються і осідають в камері на ламельному транспортері.

У розташованій далі ділянці формування йде рівномірний розподіл тонкого килима з волокон, з огляду на задану товщину і щільність готового виробу. Сформований мінераловатний килим, пройшовши стадію підпресування надходить в камеру полімеризації, де під впливом температури відбувається висушування килима і полімеризація зв'язуючих речовин (затвердіння). На виході з камери, килим охолоджується і направляється на ділянку різання (розкрою) на готові вироби заданої довжини, ширини і товщини. Готові вироби заданих розмірів укладаються в штабелі та упаковуються в поліетиленову плівку. Підготовлені пачки складаються на піддони роботом і далі упаковуються в плівку стретч-худ. Готові піддони з продукцією направляються на склад, звідки потім відвантажуються споживачу.

Done-1.jpg

Замовте консультацію або зателефонуйте нам

Телефон: +38(050) 505 52 10

bottom of page