top of page

Теплозвукоізоляція каркасних конструкцій

5-1.jpg

Серія "ЛАЙТ"

 

Каркасний будинок є конструкцією, основою якої служить каркас - дерев'яний або з металевого профілю. Характерною особливістю каркасних конструкцій є використання ненавантажуваної теплозвукоізоляції. Тому в таких конструкціях застосувуються теплозвукоізоляційні плити щільністю до 45 кг/м3 . Даний матеріал має малу вагу, що дуже важливо при монтажі та експлуатації каркасної конструкції. Завдяки низькому водопоглинанню теплозвукоізоляція NOVOTERM залишається стійкою до впливу грибка і цвілі, а відмінна паропроникність матеріалу не перешкоджає інтенсивному руху пара з приміщення. Для застосування в каркасних конструкціях компанія NOVOTERM виробляє тепло-, звукоізоляційні плити марок HT Лайт 30, HT Лайт 35, HT Лайт 45 і HT Акустик 45, відмінною рисою яких є високоякісне волокно. Плити HT Лайт 30, HT Лайт 35, HT Лайт 45 і HT Акустик 45 легко ріжуться ножем, вони не кришаться і не ламаються, утворюючи в процесі монтажу мінімальну кількість відходів. В даний час широко використовуються багатошарові каркасні конструкції, що дозволяють облицьовувати фасади будівель різними матеріалами (цегла, натуральне дерево, сайдинг і т.п.).

uteplitel-1-min.jpg

NOVOTERM

"Лайт 30"
"Лайт 35"
"Лайт 45"

Використовуються для звуко- та теплоізоляції зовнішніх і внутрішніх стін, мансард, покрівель, вертикальних і похилих стін в мансардах, перекриттів між поверхами.

"Акустик 45"

Використовується в якості середнього шару в конструкціях каркасно-обшивних перегородок і фальш-стінах, міжповерхових перекриттів, а також для додаткової звукоізоляції стель.

ФІЗИКО-МЕХАНІЧНІ ПОКАЗНИКИ

Версія фізико-технічних показників англійською мовою доступна для завантаження

Показник
НТ Лайт 30
Щільність, кг/м3 ± 10%
30
Стабільність розмірів по довжині, ширині, товщині при [(25 ± 2) °С, (90 ± 5)%, 48 г], %, не більше
1
Теплопровідність при температурі (10 ± 0,5) °С, Вт/(м·К), не більше
0.035
Теплопровідність при температурі (25 ± 5) °С, Вт/(м·К), не більше
0.037
Стисливість, %, не більше
25
Вміст органічних речовин, % за масою, не більше
2.5
Водопоглинання при повному зануренні, % за об'ємом, не більше
2
Водопоглинання при частковому зануренні короткочасне, кг/м2, не більше
1
Водопоглинання при частковому зануренні довгострокове, кг/м2 , не більше
3
Паропроникність, м2 /м·год·Па, не менше
0.3
Page 1 of 2
bottom of page